...return to index

5B

Splits

1.24km

Pos Name School Class Time
1st Enys Lloyd St Andrews Primary 5B 11:36
2nd Owen Felton Oakridge Primary 5B 11:55
3rd Thomas Efford Oakridge Primary 5B 15:20
4th Oliver Main Oakridge Primary 5B 16:07
5th Finn Williams-Stein St Augustines 5B 16:38
6th Louis Melanaphy, Lewis Till Winterfold House 5B 20:17
7th Adi Marla Oakridge Primary 5B 28:16
8th Mikey Partou Oakridge Primary 5B 36:11

6B

Splits

1.58km

Pos Name School Class Time
1st Arthur Mitchell Heathfield Knoll 6B 15:35
2nd Giacomo Mac-Gibbon Bablake Junior 6B 17:28
3rd Jackson Shepherd-Manley, Joseph Batham Winterfold House 6B 24:08
4th Utso Golder Oakridge Primary 6B 33:35
m9 Christopher Markham Bournebrook 6B 33:51

11+B

Splits

4.07km

Pos Name School Class Time
1st Alfie Bullus Warriner School 11+B 28:47
2nd John Richards Adams Grammar 11+B 33:52
3rd Ewan Lloyd Weston Road Academy 11+B 42:59
4th Drexel Lashley Kenilworth School 11+B 63:19
m1 Adam Jarvstrom Adams Grammar 11+B 62:36

11+G

Splits

3.49km

Pos Name School Class Time
1st Jessica Parker Bridgnorth Endowed 11+G 33:44
2nd Hannah Matthews Kenilworth School 11+G 40:40

5G

Splits

1.24km

Pos Name School Class Time
1st Caitlin Saunders, Rebecca Miles Oakridge Primary 5G 22:00
2nd Katie Room, Lottie Whitehouse Oakridge Primary 5G 28:03
3rd Lucy Chadwick Lowheath 5G 30:36
4th Holly Coupe Lower Heath 5G 31:13
5th Tilly Flippance Park Hill Junior 5G 33:56

6G

Splits

1.58km

Pos Name School Class Time
1st Bethan Taylor Winterfold House 6G 23:21
2nd Laura Arundale Winterfold House 6G 24:50
3rd Poppy Whitehouse, Olivia Newbold Oakridge Primary 6G 25:43
4th Ruby Walters Oakridge Primary 6G 28:57
5th Voliet Whetton, Libby Leese Oakridge Primary 6G 33:05
6th Cora Studders Oakridge Primary 6G 38:02
7th Charlotte Watson Oakridge Primary 6G 42:11

7/8B

Splits

2.15km

Pos Name School Class Time
1st Peter Markham Ash Green 7/8B 18:08
2nd Sebastian Mitchell Heathfield Knoll 7/8B 18:58
3rd Joe Quinney Southam College 7/8B 22:05
4th Eoin Hankinson Kenilworth School 7/8B 24:00
5th James williamson, Freddy Nixon Adams Grammar 7/8B 25:31
6th Luke Beddow, Henry Cowell Adams Grammar 7/8B 28:24
7th Finn Flippance Kenilworth School 7/8B 29:47
8th Louis Nader, Loukas Markopalous Adams Grammar 7/8B 31:08
9th Charlie Parsons Southam College 7/8B 33:06
10th Mark Elbre, Jay Kitchen Idsall 7/8B 34:58
11th Charlie Glover Kenilworth School 7/8B 38:13
12th George Chadderton, Charles Jennings-Preece Adams Grammar 7/8B 39:20
13th Oliver Weekes Winterfold House 7/8B 47:13
14th Fergus Lamb Adams Grammar 7/8B 59:21
15th Charlie Clift Winterfold House 7/8B 63:15
w2 Howard Last, James Foxley Adams Grammar 7/8B 32:28
m13 Edward Bale Southam College 7/8B 33:37
m10-12 Shane Creedon Kenilworth School 7/8B 39:01
m4 Connor Burns Thomas Adams 7/8B 43:44

7/8G

Splits

1.94km

Pos Name School Class Time
1st Florence Lunn Kenilworth School 7/8G 15:45
2nd Tabitha Lunn Kenilworth School 7/8G 17:22
3rd Josie Smart Myton School 7/8G 17:44
4th Catherine Block Meole Brace 7/8G 25:50
5th Emily Knox Kenilworth School 7/8G 30:42
6th Nyah Kirkman Kenilworth School 7/8G 33:20
m3-4 Evie Logan Thomas Adams 7/8G 19:51
w1 w3 m9-12 Ffion Brough Southam College 7/8G 26:06

9/10B

Splits

3.49km

Pos Name School Class Time
1st Alex Mitchell Heathfield Knoll 9/10B 23:21
2nd Felix Lunn Kenilworth School 9/10B 23:48
3rd= Oliver Lunn Kenilworth School 9/10B 26:07
3rd= Nathan Chapple Kenilworth School 9/10B 26:07
5th Henry Webb Walton High School 9/10B 27:37
6th Christian Roberts Kenilworth School 9/10B 31:08
7th Morgan Last, Daniel Wright Adams Grammar 9/10B 47:16
8th Ethan Hunt, James Phillips Adams Grammar 9/10B 63:16
9th Joe Gillings Thomas Adams 9/10B 64:48
10th Sam Lambert Southam College 9/10B 70:36
m12 Oliver Flippance Kenilworth School 9/10B 24:44
m7 m14 Cameron Williams-Stein Kenilworth School 9/10B 27:31
m2-4 m6-14 Harvey James Thomas Adams 9/10B 30:44
m15 Dan Huggard Kenilworth School 9/10B 47:56
m3 m12-16 Jacob Watson Southam College 9/10B 56:06

9/10G

Splits

3.14km

Pos Name School Class Time
1st Amy Mitchell Walton High School 9/10G 28:56
2nd Pippa Smart Myton School 9/10G 29:10
3rd Charlotte Cairns-Smith Walton High School 9/10G 32:46
4th Martha Curren Kenilworth School 9/10G 33:01
5th Sophie Stratton Kenilworth School 9/10G 36:57
6th Molly Parker Bridgnorth Endowed 9/10G 37:49
7th Alla Pavuk Kenilworth School 9/10G 54:57
8th Hollie Rhodes, Rebecca Fitzjohn Walton High School 9/10G 56:22
9th Alice Parsons Southam College 9/10G 61:33
10th Grace Fisher Thomas Adams 9/10G 63:34